TEKLİF İSTE
Hoşgeldiniz :
IP SANTRAL DESTEK
 
Rüzgar Sanal Santral
IP pbx programı veya yazılımı, şu an kullandığımız santralların yerine alacak olan, ip tabanlı çalışan hem sip server hemde santral görevi gören Windows işletim sistemi altında çalışan bir yazılımdır.

Ip Santral Destek

IP PBX Enterprise Edition (Windows Tabanlı)(IP SANTRAL) YAZILIMI

ip pbx programı veya yazılımı, şu an kullandığımız santralların yerine alacak olan, ip tabanlı çalışan hem sip server hemde santral görevi gören Windows işletim sistemi altında çalışan bir yazılımdır. Bir nevi Voip Santral diyebiliriz. Günümüzde artık voip hizmeti gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır.Ancak mevcut santralleri voip sistemine entegre etmek pahalı bir altyapı gerekmekte ve teknik sorunlar nedeniyle voip uygulamalarında istenilen kalite yakalanamamaktadır. ip santral yazılım sistemi mevcut analog santralinizden çok daha ucuzdur ve aynı zamanda VOIP hizmetinde yararlanarak telefon konuşmaların maliyetini oldukça azaltır. Sistemin tüm kontrolü web tabanlıdır ve telefon sisteminin yönetimini çok kolaylaştırır. Ip santral yazılım sistemi Windows XP, Vista, 2000, 2003 işletim sistemleri ile uyumludur. IP tabanlı çalıştığı için telefon kablosu kullanmanıza gerek yoktur. Kullanım sahası çok geniş bir yazılımdır. Farklı ofislerinizi birbirleri ile rahatlıkla bağlantı kurabilir. Mobil personelinizin internet olan bir ortamdan bilgisayarına yükleyeceği herhangi bir sip yazlılımı ile bağlanarak lokal ve dış hatlarınıza erişebilirsiniz.

IP PBX Santralin Önemli Özellikleri

Bilinen tüm santralın özelliklerine sahiptir.( Arama anahtarlama, yönlendirme & bekletme vb.) Satış fiyatı bilinen Santral maliyetinden oldukça düşüktür. Ölçeklendirilebilir- Sınırsız sayıda ilaveler ve telefon hatları. Sahip olduğunuz genişleme modüllerine ihtiyaç yoktur. Web tabanlı konfigürasyon & durum göstergesi - Kolay telefon sistem yönetimi!Sesli mesaj özelliği sayesinde ,mesajlarınızı e-mailinden dinleme imkanı. Sesli yanıtlama sistemi (mesela 1 satışlar için, 2 destek için vb.) Şehirlerarası ve ofis içi arama maliyetleri düşer Artık pahalı telefon sistemleri yok: Standart SIP telefonlarını kullanır Telefon kablolamayı ortadan kaldırır ve ofisleri taşımayı daha kolaylaştırır

Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
Döviz Durumu
  Alış Satış
$ USD 5.7875
5.7980
€ EURO 6.4434
6.4550
¥ JPY 5.3142
5.3494
£ GBP 7.6268
7.6665
Hava Durumu

Niğde Cuma Hafif Yağmur Hafif Yağmur En yüksek 8°C En düşük 2°C

--counter--